Muziekschool Rijswijk Live 15 juni 2024

Op zaterdag 15 juni treden we op! Op deze pagina vind je informatie over je optreden.

Gastenlijst aanmelden

Hoe meer publiek, hoe leuker! Neem je vrienden en familie mee. Kinderen tot 8 jaar mogen gratis mee en hoef je niet aan te melden. Geef hieronder aan wie op jouw gastenlijst staat. De ticketverkoop start binnenkort. 

    Address

    Het evenement is bij het gebouw van Don Bosco in Rijswijk: Julialaantje 26.

    Tickets

    Elke artiest mag 2 gasten gratis meenemen. Meld je gasten uiterlijk 13 juni aan met het gastenlijstformulier.

    Leerlingen die optreden, de 2 aangemelde gasten en kinderen tot en met 8 jaar mogen gratis naar binnen en hebben geen ticket nodig.

    Tickets zijn €3,- per persoon en zijn here te koop en aan de deur.

    Tickets zijn ook verkrijgbaar op 15 juni vanaf 9:30 bij de ingang op Julialaantje 26. Je kunt hier alleen pinnen!
    Kinderen tot en met 8 jaar mogen gratis naar binnen.

    Waarom moet ik betalen voor een ticket?
    Wij vinden het leuk dat we er een groot feest van maken voor alle artiesten waar naartoe gewerkt is. De kosten van de organisatie van het evenement en alle benodigdheden zijn dit jaar gestegen. We willen het live evenement toegankelijk houden voor iedereen en we willen dit graag twee keer per jaar blijven organiseren. Met een kleine bijdrage lukt dit!

    Tickets Muziekschool Rijswijk Live

    15 juni 2024, Julialaantje 26 (Don Bosco)
    3,-
    • Onbeperkt de hele dag acts kijken
    • Betalen met pin

    Optredens

    Naam artiestDocentTijdStage
    AbelTim16:00 – 17:00Blue Stage
    AdamJillian16.00-17.00Yellow Stage
    AksharaShannon13.00-14.00Yellow Stage
    AlbanGabriël13:00 – 14:00Blue Stage
    Ali KaanBregje16.00-17.00Yellow Stage
    AlicjaDylan18.00-19.30Yellow Stage
    AmelieShannon13.00-14.00Yellow Stage
    AmelieTim11:00 – 12:00Blue Stage
    Ana MariaShannon13.00-14.00Yellow Stage
    AnastazjaMatteo18:00 – 19:00Blue Stage
    AndréRoy14:00 – 15:00Blue Stage
    AnnaMireille10:00 – 11:00Blue Stage
    Anne MaaikeNoa de Wit14.00-15.00Yellow Stage
    AnnemiekGabriël13:00 – 14:00Blue Stage
    ArianDominique16:00 – 17:00Blue Stage
    ArishaNoa de Wit14.00-15.00Yellow Stage
    ArshanRuben15:00 – 16:00Blue Stage
    AtharvaFrank12:00 – 13:00Blue Stage
    AvantikaaNynke16:00 – 17:00Blue Stage
    BarbaraNoa de Wit14.00-15.00Yellow Stage
    BasTim12:00 – 13:00Blue Stage
    BasIlse-Sophie18.00 – 19.30Blue Stage
    BasNynke12.00-13.00Yellow Stage
    BeauPleun18:00 – 19:00Blue Stage
    BenjaminRuben15:00 – 16:00Blue Stage
    BobbyNoa de Wit14.00-15.00Yellow Stage
    BrandonRuben16:00 – 17:00Blue Stage
    BrendaGabriël17:00 – 18:00Blue Stage
    CarlmanTim12:00 – 13:00Blue Stage
    CaroTim16:00 – 17:00Blue Stage
    CatoWies10.30-12.00Yellow Stage
    CaydenRuben15:00 – 16:00Blue Stage
    CeylinJoline16:00 – 17:00Blue Stage
    CharissaDominique18.00-19.30Yellow Stage
    CherylGabriël13:00 – 14:00Blue Stage
    ChrissyNoa de Wit14.00-15.00Yellow Stage
    ChristopherRoy14:00 – 15:00Blue Stage
    ColinPhilip15.00-16.00Yellow Stage
    DaanNoa Ruigrok17:00 – 18:00Blue Stage
    DaanGabriël13:00 – 14:00Blue Stage
    DamayantiAmber10:00 – 11:00Blue Stage
    DamianDylan18.00-19.30Yellow Stage
    DaniëlTim11:00 – 12:00Blue Stage
    DaniëlMink17:00 – 18:00Blue Stage
    DayanPleun18:00 – 19:00Blue Stage
    DeimanteJiwan12:00 – 13:00Blue Stage
    Delia en AmeliaJillian15.00-16.00Yellow Stage
    DemiGabriël13:00 – 14:00Blue Stage
    DiekMireille10:00 – 11:00Blue Stage
    DinizPhilip18.00-19.30Yellow Stage
    DivyaSaskia16:00 – 17:00Blue Stage
    Donna (marie)Samuel17:00 – 18:00Blue Stage
    DorusMink17:00 – 18:00Blue Stage
    EdwinBregje17.00-18.00Yellow Stage
    ElineRuben15:00 – 16:00Blue Stage
    ElinorTim12:00 – 13:00Blue Stage
    ElisaFrank12:00 – 13:00Blue Stage
    FaizaNoa de Wit14.00-15.00Yellow Stage
    FarahNynke10.30-12.00Yellow Stage
    FeliciaFleur10:00 – 11:00Blue Stage
    FerruhGabriël13:00 – 14:00Blue Stage
    FianneTim11:00 – 12:00Blue Stage
    FilipGabriël13:00 – 14:00Blue Stage
    Fire FlamesNynke10.30-12.00Yellow Stage
    FlorisGabriël13:00 – 14:00Blue Stage
    FonsSamuel17:00 – 18:00Blue Stage
    GerardNynke12.00-13.00Yellow Stage
    GinoBregje17.00-18.00Yellow Stage
    GokulFrank12:00 – 13:00Blue Stage
    Guns Of SilenceJillian16.00-17.00Yellow Stage
    GwenShannon13.00-14.00Yellow Stage
    GwenJillian18.00-19.30Yellow Stage
    HannahJillian16.00-17.00Yellow Stage
    HarveyTim13.00-14.00Yellow Stage
    HelenTim12:00 – 13:00Blue Stage
    HugoMink17:00 – 18:00Blue Stage
    IchelleJoline16:00 – 17:00Blue Stage
    IsabelSaskia16:00 – 17:00Blue Stage
    IseRuben15:00 – 16:00Blue Stage
    IvarDylan18.00-19.30Yellow Stage
    IzabelaBregje17.00-18.00Yellow Stage
    IzzieJillian18.00-19.30Yellow Stage
    JaniceTim11:00 – 12:00Blue Stage
    JaydonIlse-Sophie18.00 – 19.30Blue Stage
    JaylenBregje17.00-18.00Yellow Stage
    JeannineNoa Ruigrok17:00 – 18:00Blue Stage
    JelaniTim11:00 – 12:00Blue Stage
    JeronimoDominique16:00 – 17:00Blue Stage
    JesseJoline16:00 – 17:00Blue Stage
    JoelTim11:00 – 12:00Blue Stage
    JosjeJoline18.00-19.30Yellow Stage
    JudithTim12:00 – 13:00Blue Stage
    JuliaPleun18:00 – 19:00Blue Stage
    KaeshavGabriël12:00 – 13:00Blue Stage
    KaylaMireille10:00 – 11:00Blue Stage
    KeesNynke12.00-13.00Yellow Stage
    KendraEvie12:00 – 13:00Blue Stage
    KenjiGabriël13:00 – 14:00Blue Stage
    KristianMink17:00 – 18:00Blue Stage
    LakeishaDylan17.00-18.00Yellow Stage
    LaraFleur10:00 – 11:00Blue Stage
    LenaPhilip15.00-16.00Yellow Stage
    LeonardDex18.00-19.30Yellow Stage
    Leonard, Tassilo en ElinorDex17.00-18.00Yellow Stage
    LiadFrank12:00 – 13:00Blue Stage
    LiamTim11:00 – 12:00Blue Stage
    LiamMink17:00 – 18:00Blue Stage
    LiekeTim11:00 – 12:00Blue Stage
    LilyRuben18.00-19.30Yellow Stage
    LizaRoy13.00-14.00Yellow Stage
    LujaynAmber10:00 – 11:00Blue Stage
    LukasDylan18.00-19.30Yellow Stage
    LunaFleur10:00 – 11:00Blue Stage
    Maartje & NoorJillian15.00-16.00Yellow Stage
    MaciekEmiel14.00-15.00Yellow Stage
    MargauxJillian16.00-17.00Yellow Stage
    MarkRuben15:00 – 16:00Blue Stage
    MatthewRuben15:00 – 16:00Blue Stage
    MeasPleun18:00 – 19:00Blue Stage
    MeikeDominique/Sem14:00 – 15:00Blue Stage
    MelleNoa Ruigrok17:00 – 18:00Blue Stage
    MellePhilip15.00-16.00Yellow Stage
    MheddyNynke12.00-13.00Yellow Stage
    MichelNoa Ruigrok17:00 – 18:00Blue Stage
    MichelTim13.00-14.00Yellow Stage
    MickShannon13.00-14.00Yellow Stage
    MilanEmiel14.00-15.00Yellow Stage
    MilenaShannon13.00-14.00Yellow Stage
    MilouRuben15:00 – 16:00Blue Stage
    MiraMireille10:00 – 11:00Blue Stage
    MoniqueRoy14:00 – 15:00Blue Stage
    Muziekmatch woensdagWies10.30-12.00Yellow Stage
    Muziekmatch maandagRoy13.00-14.00Yellow Stage
    Muziekmatch maandagRoy13.00-14.00Yellow Stage
    Muziekmatch woensdagWies10.30-12.00Yellow Stage
    muziekmatch dinsdagJoanne10.30-12.00Yellow Stage
    Muziekmatch vrijdag 1Jillian15.00-16.00Yellow Stage
    Muziekmatch vrijdag 2Jillian15.00-16.00Yellow Stage
    Muziekmatch vrijdag 3Jillian15.00-16.00Yellow Stage
    Muziekmatch zondagNoa de Wit14.00-15.00Yellow Stage
    Muziekmatch zondagNoa de Wit14.00-15.00Yellow Stage
    NaomiRuben18.00-19.30Yellow Stage
    NathalieRuben16:00 – 17:00Blue Stage
    NeelRuben15:00 – 16:00Blue Stage
    Nethan en BoazGabriël/Patrick13:00 – 14:00Blue Stage
    NicoleShannon13.00-14.00Yellow Stage
    NielsGabriël13:00 – 14:00Blue Stage
    NielsPleun18:00 – 19:00Blue Stage
    NivenNoa Ruigrok17:00 – 18:00Blue Stage
    NoahPhilip15.00-16.00Yellow Stage
    NouraShannon13.00-14.00Yellow Stage
    OlleZoë16:00 – 17:00Blue Stage
    Patrick & JayNynke12.00-13.00Yellow Stage
    PaulRuben15:00 – 16:00Blue Stage
    PeterRoy14:00 – 15:00Blue Stage
    PeterRuben16:00 – 17:00Blue Stage
    PienJillian16.00-17.00Yellow Stage
    PieterGabriël13:00 – 14:00Blue Stage
    PijusTim11:00 – 12:00Blue Stage
    Pijus & StijnTim11:00 – 12:00Blue Stage
    Q’yannahPleun18:00 – 19:00Blue Stage
    RafaelaFleur10:00 – 11:00Blue Stage
    RANDOM PEOPLEJillian16.00-17.00Yellow Stage
    RavNoa Ruigrok17:00 – 18:00Blue Stage
    RavenSamuel18:00 – 19:00Blue Stage
    RaygenBregje16.00-17.00Yellow Stage
    RicardoDylan17.00-18.00Yellow Stage
    RiënnePleun18:00 – 19:00Blue Stage
    RifkaMatteo18:00 – 19:00Blue Stage
    RikDylan18.00-19.30Yellow Stage
    RoëlSamuel18:00 – 19:00Blue Stage
    RoelandJoline16:00 – 17:00Blue Stage
    RonaldMink17:00 – 18:00Blue Stage
    Rowan, Julie, Madelief & ClaireEvie10.30-12.00Yellow Stage
    RubyWies10.30-12.00Yellow Stage
    RupsayarMatteo18:00 – 19:00Blue Stage
    SalomeMireille10:00 – 11:00Blue Stage
    SamantaDylan17.00-18.00Yellow Stage
    SamuelPatrick18:00 – 19:00Blue Stage
    Sasha, Maxim, Agnes, Nicole, Sam & AmberEvie10.30-12.00Yellow Stage
    ScarlettMireille10:00 – 11:00Blue Stage
    SelinFrank12:00 – 13:00Blue Stage
    SenaMireille10:00 – 11:00Blue Stage
    SimgeNoa Ruigrok17:00 – 18:00Blue Stage
    SophieRuben15:00 – 16:00Blue Stage
    SophieBregje17.00-18.00Yellow Stage
    StefRuben15:00 – 16:00Blue Stage
    StellaJillian18.00-19.30Yellow Stage
    StijnTim11:00 – 12:00Blue Stage
    Sub Zer0Dylan18.00-19.30Yellow Stage
    SunilJiwan12:00 – 13:00Blue Stage
    SusanaRuben16:00 – 17:00Blue Stage
    SyrineMireille10:00 – 11:00Blue Stage
    TalhaRoy14:00 – 15:00Blue Stage
    The 5 whispering sharksJoanne10.30-12.00Yellow Stage
    ThierryRuben15:00 – 16:00Blue Stage
    ThijsRoy14:00 – 15:00Blue Stage
    ThomasRoy14:00 – 15:00Blue Stage
    ThrashersDylan17.00-18.00Yellow Stage
    TijnJillian16.00-17.00Yellow Stage
    TobiasRoy14:00 – 15:00Blue Stage
    TobyRoy14:00 – 15:00Blue Stage
    TomasTim11:00 – 12:00Blue Stage
    TygoMireille10:00 – 11:00Blue Stage
    ValeriaRuben16:00 – 17:00Blue Stage
    ValerieTim11:00 – 12:00Blue Stage
    VinceSem14:00 – 15:00Blue Stage
    WAARSCHIJNLIJK WEL!Nynke12.00-13.00Yellow Stage
    WinstonRoy14:00 – 15:00Blue Stage
    YaninaDex18.00-19.30Yellow Stage
    Young SoundJoanne10.30-12.00Yellow Stage
    ZaraWies10.30-12.00Yellow Stage
    ZegerRuben15:00 – 16:00Blue Stage
    ZlataNynke12.00-13.00Yellow Stage
    Zoë-LynnEmiel14.00-15.00Yellow Stage

    Kom alvast in de stemming

    💬 Stel ons je vraag