Muziekschool Rijswijk Live 17 december 2023
Op zondag 17 december treden we op in Don Bosco! Op deze pagina vind je informatie over je optreden.
Gastenlijst aanmelden
Hoe meer publiek, hoe leuker! Neem je vrienden en familie mee. Kinderen tot 8 jaar mogen gratis mee en hoef je niet aan te melden. Geef hieronder aan wie op jouw gastenlijst staat. De ticketverkoop start binnenkort.
Tickets
Elke artiest mag 2 gasten gratis meenemen. Meld je gasten uiterlijk 16 december aan met het gastenlijstformulier.
Leerlingen die optreden, de 2 aangemelde gasten en kinderen tot en met 8 jaar mogen gratis naar binnen en hebben geen ticket nodig.
Tickets zijn €3,- per persoon en zijn vanaf 9 december tot en met 16 december te koop in de Muziekschool (Herenstraat 50).
Tickets zijn verkrijgbaar op 17 december vanaf 9:30 te koop aan de kassa op Julialaantje 26. Je kunt hier alleen pinnen!
Kinderen tot en met 8 jaar mogen gratis naar binnen.
Waarom moet ik betalen voor een ticket?
Wij vinden het leuk dat we er een groot feest van maken voor alle artiesten waar naartoe gewerkt is. De kosten van de organisatie van het evenement en alle benodigdheden zijn dit jaar gestegen. We willen het live evenement toegankelijk houden voor iedereen en we willen dit graag twee keer per jaar blijven organiseren. Met een kleine bijdrage lukt dit!
Tickets Muziekschool Rijswijk Live
17 december 2023, Julialaantje 26 (Don Bosco)- Te koop aan de kassa op 17 december
- Onbeperkt de hele dag acts kijken
- Betalen met pin
Adres
Het evenement is in het gebouw van Don Bosco in Rijswijk: Julialaantje 26.
Programma Yellow Stage
Tijd | Voornaam | Stage | Docent |
| |||
11:00 – 12:00 | Muziekmatch groep 1 zondag Noa | Yellow Stage | Noa de Wit |
11:00 – 12:00 | Muziekmatch groep 2 zondag Noa | Yellow Stage | Noa de Wit |
11:00 – 12:00 | muziekmatch groep 3 zondag Noa | Yellow Stage | Noa de Wit |
11:00 – 12:00 | Muziekmatch donderdag Evie | Yellow Stage | Evie |
11:00 – 12:00 | Kimia | Yellow Stage | Evie |
11:00 – 12:00 | Viola | Yellow Stage | Noa de Wit |
11:00 – 12:00 | Chrissy | Yellow Stage | Noa de Wit |
11:00 – 12:00 | Young Sound | Yellow Stage | Joanne |
11:00 – 12:00 | Young Sound | Yellow Stage | Joanne |
| |||
12:00 – 13:00 | Muziekmatch groep 1 dinsdag Joanne | Yellow Stage | Joanne |
12:00 – 13:00 | Muziekmatch groep 2 dinsdag Joanne | Yellow Stage | Joanne |
12:00 – 13:00 | Muziekmatch groep 1 vrijdag Jillian | Yellow Stage | Jillian |
12:00 – 13:00 | Muziekmatch groep 2 vrijdag Jillian | Yellow Stage | Jillian |
12:00 – 13:00 | Muziekmatch groep 3 vrijdag Jillian | Yellow Stage | Jillian |
12:00 – 13:00 | Delia & Amelia | Yellow Stage | Jillian |
12:00 – 13:00 | Noor en Maartje | Yellow Stage | Jillian |
12:00 – 13:00 | Margaux | Yellow Stage | Jillian |
12:00 – 13:00 | Stella | Yellow Stage | Jillian |
12:00 – 13:00 | Band Pieter, Florian, Sophie, Noura | Yellow Stage | Joanne |
| |||
13:00 – 14:00 | Tijn | Yellow Stage | Jillian |
13:00 – 14:00 | Pien | Yellow Stage | Jillian |
13:00 – 14:00 | Nicholas | Yellow Stage | Jillian |
13:00 – 14:00 | Gwen van der B. | Yellow Stage | Jillian |
13:00 – 14:00 | Fire Flames | Yellow Stage | Nynke |
13:00 – 14:00 | Farah | Yellow Stage | Nynke |
14:00 – 15:00 | |||
14:00 – 15:00 | Elisa | Yellow Stage | Frank |
14:00 – 15:00 | Atharva | Yellow Stage | Frank |
14:00 – 15:00 | Adriël | Yellow Stage | Frank |
14:00 – 15:00 | Selin | Yellow Stage | Frank |
14:00 – 15:00 | Liad | Yellow Stage | Frank |
14:00 – 15:00 | Othniel | Yellow Stage | Dex |
14:00 – 15:00 | Javen | Yellow Stage | Sem |
14:00 – 15:00 | Muziekmatch Maandag 1 – Roy | Yellow Stage | Roy |
14:00 – 15:00 | Muziekmatch Maandag 2 – Roy | Yellow Stage | Roy |
14:00 – 15:00 | Torus City | Yellow Stage | Jillian |
| |||
15:00 – 16:00 | Muziekmatch woensdag Wies | Yellow Stage | Wies |
15:00 – 16:00 | Muziekmatch groep 1 woensdag Emiel | Yellow Stage | Emiel |
15:00 – 16:00 | Muziekmatch groep 2 woensdag Emiel | Yellow Stage | Emiel |
15:00 – 16:00 | Saar van B. | Yellow Stage | Jillian |
15:00 – 16:00 | Sandhya | Yellow Stage | Jillian |
15:00 – 16:00 | Thrashers | Yellow Stage | Dylan |
15:00 – 16:00 | Tassilo, Elinor & Leonard | Yellow Stage | Dex |
| |||
16:00 – 17:00 | Joëley | Yellow Stage | Dominique |
16:00 – 17:00 | Charissa | Yellow Stage | Dominique |
16:00 – 17:00 | Adam | Yellow Stage | Jillian |
16:00 – 17:00 | Doris | Yellow Stage | Nynke |
16:00 – 17:00 | Thierry | Yellow Stage | Ruben |
16:00 – 17:00 | Naomi | Yellow Stage | Ruben |
16:00 – 17:00 | Tim vd. K. | Yellow Stage | Ruben |
16:00 – 17:00 | Gokul | Yellow Stage | Ruben |
16:00 – 17:00 | Guns Of Silence | Yellow Stage | Jillian |
| |||
17:00 – 18:00 | Amelie Q. | Yellow Stage | Shannon |
17:00 – 18:00 | Noura B. | Yellow Stage | Shannon |
17:00 – 18:00 | Umut | Yellow Stage | Shannon |
17:00 – 18:00 | Ana Maria | Yellow Stage | Shannon |
17:00 – 18:00 | Akshara | Yellow Stage | Shannon |
17:00 – 18:00 | Ruby | Yellow Stage | Shannon |
17:00 – 18:00 | Milena | Yellow Stage | Shannon |
17:00 – 18:00 | Ank | Yellow Stage | Shannon |
17:00 – 18:00 | Colin | Yellow Stage | Philip |
17:00 – 18:00 | Mathilde | Yellow Stage | Philip |
17:00 – 18:00 | Melle H. | Yellow Stage | Philip |
17:00 – 18:00 | Diniz | Yellow Stage | Philip |
17:00 – 18:00 | Ginevra | Yellow Stage | Philip |
17:00 – 18:00 | Helene | Yellow Stage | Philip |
17:00 – 18:00 | Lena | Yellow Stage | Philip |
17:00 – 18:00 | Antonio | Yellow Stage | Philip |
17:00 – 18:00 | Samantha | Yellow Stage | Dylan |
| |||
18:00 – 19:00 | Gwen H. | Yellow Stage | Shannon |
18:00 – 19:00 | Roel | Yellow Stage | Sam |
18:00 – 19:00 | Thijs | Yellow Stage | Sam |
18:00 – 19:00 | Raven | Yellow Stage | Sam |
18:00 – 19:00 | Fariq | Yellow Stage | Sam |
18:00 – 19:00 | Nicholas | Yellow Stage | Dylan |
18:00 – 19:00 | Rik | Yellow Stage | Dylan |
18:00 – 19:00 | Hayo | Yellow Stage | Philip |
18:00 – 19:00 | Jeroen | Yellow Stage | Philip |
18:00 – 19:00 | Daan V. | Yellow Stage | Philip |
18:00 – 19:00 | Judith & band | Yellow Stage | Tim |
18:00 – 19:00 | Lenneke & band | Yellow Stage | Tim |
| |||
19:00 – 19:30 | Spiritus | Yellow Stage | Nynke |
19:00 – 19:30 | Dolonia | Yellow Stage | Jillian |
Programma Blue Stage
Tijdsblok | Voornaam | Stage | Docent |
| |||
10:00 – 11:00 | Avisa | Blue Stage | Mireille |
10:00 – 11:00 | Kayla | Blue Stage | Mireille |
10:00 – 11:00 | Anna V. | Blue Stage | Mireille |
10:00 – 11:00 | Mira | Blue Stage | Mireille |
10:00 – 11:00 | Scarlett | Blue Stage | Mireille |
10:00 – 11:00 | Daan U. de W. | Blue Stage | Noa |
10:00 – 11:00 | Niven | Blue Stage | Noa |
10:00 – 11:00 | Aiden | Blue Stage | Mink |
10:00 – 11:00 | Simge | Blue Stage | Noa |
10:00 – 11:00 | Ceylin | Blue Stage | Noa |
10:00 – 11:00 | Benjamin | Blue Stage | Mink |
10:00 – 11:00 | Melle F. | Blue Stage | Noa |
10:00 – 11:00 | Jesse N. | Blue Stage | Noa |
10:00 – 11:00 | Jeannine | Blue Stage | Noa |
10:00 – 11:00 | Kristan | Blue Stage | Mink |
| |||
11:00 – 12:00 | Lujayn | Blue Stage | Amber |
11:00 – 12:00 | Rupsayar | Blue Stage | Matteo |
11:00 – 12:00 | Anastazja | Blue Stage | Matteo |
11:00 – 12:00 | Rifka | Blue Stage | Matteo |
11:00 – 12:00 | Cato | Blue Stage | Wies |
11:00 – 12:00 | Dayan | Blue Stage | Wies |
11:00 – 12:00 | Kingsley | Blue Stage | Wies |
11:00 – 12:00 | Jimmy | Blue Stage | Wies |
11:00 – 12:00 | Ruby | Blue Stage | Wies |
11:00 – 12:00 | Bertus | Blue Stage | Pablo |
11:00 – 12:00 | Diek | Blue Stage | Pablo |
11:00 – 12:00 | Denna | Blue Stage | Pablo |
11:00 – 12:00 | Jiayu | Blue Stage | Pablo |
11:00 – 12:00 | Amy | Blue Stage | Pablo |
11:00 – 12:00 | Michael | Blue Stage | Pablo |
11:00 – 12:00 | Hannah | Blue Stage | Pablo |
11:00 – 12:00 | Abdulai | Blue Stage | Pablo |
| |||
12:00 – 13:00 | Ilaigi | Blue Stage | Nynke |
12:00 – 13:00 | Isa K. | Blue Stage | Nynke |
12:00 – 13:00 | Bas van P. | Blue Stage | Nynke |
12:00 – 13:00 | Kees | Blue Stage | Nynke |
12:00 – 13:00 | Qyhanna | Blue Stage | Pleun |
12:00 – 13:00 | Meas | Blue Stage | Pleun |
12:00 – 13:00 | Riënne | Blue Stage | Pleun |
12:00 – 13:00 | Niels A. | Blue Stage | Pleun |
12:00 – 13:00 | Hadil | Blue Stage | Pleun |
12:00 – 13:00 | Julia | Blue Stage | Pleun |
12:00 – 13:00 | Beau | Blue Stage | Pleun |
12:00 – 13:00 | Ana de C. | Blue Stage | Pleun |
| |||
13:00 – 14:00 | Sunil | Blue Stage | Jiwan |
13:00 – 14:00 | Rafaela | Blue Stage | Fleur |
13:00 – 14:00 | Noëlle | Blue Stage | Fleur |
13:00 – 14:00 | Luna | Blue Stage | Fleur |
13:00 – 14:00 | Kyan | Blue Stage | Ilse-Sophie |
13:00 – 14:00 | Emiel | Blue Stage | Ilse-Sophie |
13:00 – 14:00 | Matthieu | Blue Stage | Ilse-Sophie |
13:00 – 14:00 | Valeria | Blue Stage | Ilse-Sophie |
13:00 – 14:00 | Bas van P. | Blue Stage | Ilse-Sophie |
13:00 – 14:00 | Eva en Zara | Blue Stage | Dominique |
13:00 – 14:00 | Noortje | Blue Stage | Dominique |
13:00 – 14:00 | Jeronimo | Blue Stage | Dominique |
13:00 – 14:00 | Feline van der V. | Blue Stage | Dominique |
14:00 – 15:00 | |||
14:00 – 15:00 | Matei / Jonas | Blue Stage | Ruben |
14:00 – 15:00 | Eline | Blue Stage | Ruben |
14:00 – 15:00 | Ise | Blue Stage | Ruben |
14:00 – 15:00 | Milou | Blue Stage | Ruben |
14:00 – 15:00 | Matthew | Blue Stage | Ruben |
14:00 – 15:00 | Jay | Blue Stage | Ruben |
14:00 – 15:00 | Stef | Blue Stage | Ruben |
14:00 – 15:00 | Mark | Blue Stage | Ruben |
14:00 – 15:00 | Neel | Blue Stage | Ruben |
14:00 – 15:00 | Lily | Blue Stage | Ruben |
14:00 – 15:00 | Michelle Ben. | Blue Stage | Ruben |
14:00 – 15:00 | Anoek | Blue Stage | Ruben |
14:00 – 15:00 | Susana | Blue Stage | Ruben |
14:00 – 15:00 | Peter den O. | Blue Stage | Ruben |
| |||
15:00 – 16:00 | Kaeshav | Blue Stage | Gabriël |
15:00 – 16:00 | Daan F, | Blue Stage | Gabriël |
15:00 – 16:00 | Pieter | Blue Stage | Gabriël |
15:00 – 16:00 | Niels K. | Blue Stage | Gabriël |
15:00 – 16:00 | Floris | Blue Stage | Gabriël |
15:00 – 16:00 | Ferruh | Blue Stage | Gabriël |
15:00 – 16:00 | Kenji Man | Blue Stage | Gabriël |
15:00 – 16:00 | Filip W. | Blue Stage | Gabriël |
15:00 – 16:00 | Demi | Blue Stage | Gabriël |
15:00 – 16:00 | Eugene | Blue Stage | Gabriël |
15:00 – 16:00 | Cheryl | Blue Stage | Gabriël |
15:00 – 16:00 | Annemiek | Blue Stage | Gabriël |
15:00 – 16:00 | Alban | Blue Stage | Gabriël |
15:00 – 16:00 | Mireille | Blue Stage | Gabriël |
| |||
16:00 – 17:00 | Elinor | Blue Stage | Tim |
16:00 – 17:00 | Xenia | Blue Stage | Tim |
16:00 – 17:00 | Pijus | Blue Stage | Tim |
16:00 – 17:00 | Joel | Blue Stage | Tim |
16:00 – 17:00 | Amelie C. | Blue Stage | Tim |
16:00 – 17:00 | Valerie | Blue Stage | Tim |
16:00 – 17:00 | Tomas H. | Blue Stage | Tim |
16:00 – 17:00 | Jelani | Blue Stage | Tim |
16:00 – 17:00 | Ysaline | Blue Stage | Tim |
16:00 – 17:00 | Fianne | Blue Stage | Tim |
16:00 – 17:00 | Elin | Blue Stage | Tim |
16:00 – 17:00 | Janice | Blue Stage | Tim |
16:00 – 17:00 | Stijn | Blue Stage | Tim |
16:00 – 17:00 | Josephine | Blue Stage | Tim |
16:00 – 17:00 | Bas de W. | Blue Stage | Tim |
16:00 – 17:00 | Helen | Blue Stage | Tim |
16:00 – 17:00 | Michel | Blue Stage | Tim |
| |||
17:00 – 18:00 | Maciek | Blue Stage | Emiel |
17:00 – 18:00 | Victoria N. | Blue Stage | Emiel |
17:00 – 18:00 | Milan | Blue Stage | Emiel |
17:00 – 18:00 | Timo | Blue Stage | Emiel |
17:00 – 18:00 | Iliad | Blue Stage | Emiel |
17:00 – 18:00 | Lorin | Blue Stage | Bouke |
17:00 – 18:00 | Viggo | Blue Stage | Bouke |
17:00 – 18:00 | Liza | Blue Stage | Roy |
17:00 – 18:00 | Winston | Blue Stage | Roy |
17:00 – 18:00 | Miranda | Blue Stage | Roy |
17:00 – 18:00 | Monique | Blue Stage | Roy |
17:00 – 18:00 | Andre | Blue Stage | Roy |
17:00 – 18:00 | Jolanda | Blue Stage | Roy |
| |||
18:00 – 19:00 | Ali | Blue Stage | Bregje |
18:00 – 19:00 | Jaylen | Blue Stage | Bregje |
18:00 – 19:00 | Raygen | Blue Stage | Bregje |
18:00 – 19:00 | Edwin | Blue Stage | Bregje |
18:00 – 19:00 | Sophie G, | Blue Stage | Bregje |
18:00 – 19:00 | Gino | Blue Stage | Bregje |
18:00 – 19:00 | Izabela | Blue Stage | Bregje |
18:00 – 19:00 | Musab | Blue Stage | Saskia |
18:00 – 19:00 | Lina | Blue Stage | Saskia |
18:00 – 19:00 | Isabel | Blue Stage | Saskia |
18:00 – 19:00 | Julliette | Blue Stage | Saskia |
18:00 – 19:00 | Divya | Blue Stage | Saskia |
13:00 – 14:00 | Avantikaa | Blue Stage | Nynke |
18:00 – 19:00 | Sarah | Blue Stage | Saskia |